:: خرید و فروش سیم کارت، WWW.SIMCARDIRAN.COM
  

ایرانسل : نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»

 
ایرانسل : نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»
ایرانسل : نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»
شارژ شگفت انگیز


ایرانسل : نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»
 
شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با استفاده از سرویس آشنای «شارژ شگفت انگیز» و در فاصله زمانی ۱۹ فروردین تا ۳۱ خرداد ۹۱ در یک مدت زمانی معین، ۲۰% بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیامک و پیام چندرسانه‌ای ارسال کنید.
 
همان‌گونه که می‌دانید، با استفاده از کد دستوری ویژه شارژ شگفت انگیز می‌توانید با خرید کارت شارژ به مبالغ ۲۰،۱۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریال و وارد کردن رمز کارت خریداری شده، به ترتیب معادل ۱۱.۴۲۹، ۲۲.۸۵۷، ۵۷.۱۴۳، ۱۱۴.۲۸۶ و ۲۲۸.۵۷۱  ریال شارژ دریافت نمایید.
 
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
شارژ شگفت انگیز ایرانسل ... ویژه مشترکین اعتباری 
جهت فعال‌سازی کافیست به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت انگیز» را شماره‌گیری کنید. برای مثال، می‌توانید پس از دریافت رمز ۱۶ رقمی خود برای شارژ ۱۰,۰۰۰ ریالی، به جای شماره‌گیری کد دستوری همیشگی، که سیم‌کارت شما را معادل ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ می‌کند، همان شماره رمز ۱۶ رقمی را با کد دستوری ویژه «شارژ شگفت‌انگیز» شماره‌گیری نمایید، تا سیم کارت شما ۱۲,۰۰۰ ریال شارژ شود. بدین ترتیب، ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ معمول، شامل تماس‌های داخل و خارج از شبکه ایرانسل بوده اما ۲۰۰۰ ریال شارژ اضافه شده، تنها برای استفاده داخل شبکه خواهد بود.
توجه:
• طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از ۱۹ فروردین آغاز و تا پایان جشنواره بهار ۹۱ ارائه می‌شود.
• پس از اتمام مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، کل شارژ باقیمانده در حساب مشترک منقضی خواهد شد.
 
 • برای اطلاع از میزان اعتبار خود،  را شماره‌گیری کنید.
• شما می توانید با استفاده از شارژ شگفت انگیز مکالمه کرده و یا پیامک و پیام‌چندرسانه‌ای ارسال کنید و یا از اینترنت همراه استفاده نمایید همچنین می توانید از محصولات جذاب ویترین و آهنگ پیشواز بهره مند شوید.
• مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، برای کسانی که به صورت مداوم از این شارژ استفاده می کنند حداکثر تا ۹۰ روز تمدید خواهد شد.
 
  %۲۲ شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل
 
در صورتی که با کلیک بر گزینه «شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل» و ادامه دستورالعمل‌های ذکر شده، شارژ شگفت انگیز دریافت کنید، به جای ۲۰% شارژ شگفت انگیز که از طریق وارد کردن کد دستوری درج شده بر روی کارت شارژ دریافت می‌کردید، ۲۲% شارژ شگفت انگیز دریافت خواهید کرد. شما همچنین می‌توانید از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت شارژ از طریق وب سایت ایرانسل استفاده کنید. در این روش، بعد از انتخاب نوع شارژ و بانک مورد نظر، به درگاه پرداخت، هدایت شده و در این مرحله شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را به همراه رمز عبور اینترنتی بانکی و نیز شماره ۳ رقمی پشت کارت شتاب را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید.
: دوشنبه 12 تیر ماه 1391